Kampüs Koleji’Nde Karne Heyecanı

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılının son törenininde Kurucularımız Sayın Cemal AYDIN , Sayın Hakan ÖZER ve velilerimizin de katılımlarıyla karnelerimizi aldık.

Günün anlam ve önemini okul müdiremiz Sayın Yasemin ÖZGEDİK yaptı. Okul Müdiremiz yaptığı konuşmada  “Kampüs Koleji olarak 2018-2019 eğitim-öğretim sürecimizin amacı öğrencilerimize ve velilerimize, olumlu ve onları güvenle geleceğe taşıyacak bir yol sunmaktı. Bu amaçla çıktığımız yolda başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı geçirdik.

Değerli Veliler, karneler çocuklarınızın nasıl bir insan olduğunu değil, onların okul derslerindeki durumlarının nasıl olduğunu ortaya koyan belgelerdir. Bu bilinçle çocuklarımızın karnelerini bir aile sıcaklığı içinde değerlendirmeniz, başarılarını hep beraber paylaşmanız en büyük arzumuzdur. Sevgili Öğrenciler, Okul sadece akademik başarıdan ibaret değildir. Hayatta asıl olan sosyal ilişkiler ve insanların birbirleriyle kurmuş oldukları bağlardır. Bunlar sizlere hayat boyu yoldaşlık edecektir. Bu noktada yapmış olduğunuz sosyal etkinliklerinizi takdirle izliyoruz.

Hepiniz uzun bir maraton koştunuz. Bu eğitim ve öğretim yılında almış olduğunuz takdir, teşekkür ve iftahar  belgeleri bizleri son derece gururlandırdı.” dedi. Kampüs Koleji 2018-2019 eğitim öğretim yılında akademik, spor, kültür-sanat anlamdaki başarılarıyla dolu dolu bir yıl geçirdi ve yapılan törende öğrencilerimize birçok ödül verildi.

Bu çok özel günde Kampüs Koleji’nin saygıdeğer velileri, çocuklarına bin bir emek veren öğretmenlerine, okullarına koştular; karne heyecanlarına ortak oldular. Öğrenci ve velilerimize tatil önerilerinin verilmesinin ardından hatıra fotoğrafları çekilerek iyi tatiller dilekleriyle bir eğitim-öğretim yılı  sona erdi. Yoğun, yorucu, zaman zaman zorlayıcı, çoğunlukla oyunlu, eğlenceli bir yılı geride bırakan öğrencilerimiz tatili hak ettiler.

İYİ TATİLLER ÇOCUKLARIMIZ…

Test

Form Gönderimi

Tamam