OUR NATIONAL AND INTERNATIONAL PROJECT (ULUSAL VE ULUSLARARASI PROJELERİMİZ)

Birleşmiş Milletler Resident/Humanitarian Türkiye Koordinatörü

21. yüzyıl dünyasında çağın şartlarına uygun; düşünebilen, eleştiren, yorumlayan, araştıran ve sorgulayan kısacası küresel bir vatandaşın özelliklerini içselleştirebilen çocuklar ve öğrenciler yetiştirmek çok önemlidir.

Bu yüzden Kampüs Koleji olarak küresel vatandaş yetiştirmek öncelikli amaçlarımızdan birisidir. Dünyanın çeşitliliği ve bu noktadaki rolünün farkında olan, çeşitliliğe değer veren/saygı duyan, dünyanın işleyişi hakkında bir anlayışı olan, sosyal adalete bağlı, yerelden küresele kadar ortak çalışmalara katılan, dünyayı daha adil ve sürdürülebilir bir yer hâline getirebilmek için başkalarıyla birlikte çalışan ve eylemlerinin sorumluluğunu üstlenen öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bu kutsal hedeften hareketle 4 yıldır okulumuzda yorulmadan emek emek yürüttüğümüz ulusal ve uluslararası projelerimiz yurt içinde ve yurt dışında büyük yankı uyandırmıştır.

Dikkat çeken projelerimiz ve uluslararası Global School Programımız ile “Birleşmiş Milletler Resident/Humanitarian Türkiye Koordinatörü - ALVARO RODRIGUEZ” Türkiye’de ilk defa bir okulu ziyaret ederek okulumuza gelmiştir.

Ziyareti ile okulumuzda yürüttüğümüz SDG STEM, P4C, The Goals Project, SDG, Global School, MUN programlarımızı yerinde incelemiştir.
Çocuklarımızın farkındalığından çok etkilenen Birleşmiş Milletler Resident/Humanitarian Türkiye Koordinatörü ALVARO RODRIGUEZ; günümüzün gençleri geleceğin liderleri olacağı için SDG çalışmalarının erken yaşta başlatılmasının öneminden bahsedip, okulumuzdaki bu çalışmalarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik etmiştir.
Kampüs ailesinin bir üyesi olmaktan ve dünyayı değiştirebilecek liderler yetiştirebilecek olmaktan onur duyuyoruz.
Bu anlamlı günü bizlere yaşatan Sayın ALVARO RODRIGUEZ’e teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam