OUR NATIONAL AND INTERNATIONAL PROJECT (ULUSAL VE ULUSLARARASI PROJELERİMİZ)

Kampüs'te Yılın İlk Zili Çaldı

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Heyecanı Bugün İtibariyle Başladı.

Okulun başlangıcı ve haftanın ilk günü olması münasebetiyle Kampüs Kolejinde aileler, öğrencileri yalnız bırakmayarak açılış programına eşlik ettiler. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından hoş geldin ve motivasyon konuşmaları yerini miniklerin düzenlediği halkoyununa bıraktı. Kampüs Kolejinde öğrenciler ilk güne mutlu başladı.

Öte yandan Günün anlam ve önemini belirten bir açıklama yapan Kampüs Eğitim Kurumları Kurucularından Zekai Hakan Özer: ‘’Kampüs Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimizle birlikte 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’na erişmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Eğitim yoluyla gerekli bilgi ve beceriyi edinen insan kaynağı, bilimsel ve teknolojik anlamda üstünlüğün, ulusal ve uluslararası başarıların en önemli sebebidir. 

Bu gerçeklerden yola çıkarak Kampüs Koleji olarak hizmet verdiğimiz anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise gibi okullarımızda, düşünen, araştıran, yeni fikirlere açık, sorumluluk duygusuna sahip, milli ve manevi değerlerimizi benimsemiş, çağın gerektirdiği özelliklere sahip, üretken ve yaratıcı bilgi ve iletişim çağı insanı yetiştirme gayreti içerisindeyiz.

Kampüs Eğitim Kurumları olarak eğitimde birçok ilklere imza atmış, dijitalleşme anlamında çocuklarımızı geleceğe hazırlamada uzman kadrolarımızla hizmet vermeye devam edeceğiz.’’ diye konuştu.

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam